sobota, 30 stycznia 2010

Witam! Carl Cruso i bałwanki ; dd . Nagroda!

Hej ! . Witam was na moim nowym blogu o Panfu i nie tylko! ; D
Będę też tu zamiesczać różne gry, konkursy, dowcipy i informacje o innych stronkach i informacjach ze świata x D . ;pp

A więc przejdźmy do tematu! Czy rozmawialiście już z Carlem? Potrzebuje on dużo śniegu aby ulepić igloo na panfu ! Dziś ostatni dzień! A bałwanki znajdują się w takich miejscach:

- Stadion,











- Plaża Karaibska.









Tak będzie wyglądał prezent za bałwanki:














Paa . ! ; DD ; **** :)